Про це повідомляє «Німецька хвиля». 

Зокрема, будуть розширені можливості спецслужб, що дозволяють затримувати при в'їзді або виїзді з ЄС ймовірних джихадистів з європейськими паспортами, відзначає агентство dpa.

Темі боротьби з тероризмом присвячена і зустріч міністрів внутрішніх справ ЄС, що проходить в Ризі. Мова, зокрема, йде про посилення інформаційного обміну між поліцією і спецслужбами різних країн.

«Ми повинні розширити обмін інформацією з тим, щоб своєчасно виявляти підозрілих осіб і запобігати можливим терактам», – заявив Єврокомісар з внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос на нараді глав внутрішньополітичних відомств у Ризі.

Глава МВС Німеччини Томас де Мезьєр повідомив про заплановане розширення співпраці з найбільшими інтернет-провайдерами. Міністр назвав надзвичайно важливим прийняте після терактів у Парижі рішення провайдерів видалити з мережі відеоролики зі сценами вбивств поліцейських.

Крім того, глави МВС домовилися вжити додаткових заходів для запобігання радикалізації молодих людей у державах Євросоюзу. У цих цілях планується розширити співпрацю з провідними інтернет-компаніями, такими, як Google, Facebook і Twitter. Тема боротьби з міжнародним тероризмом стане однією з основних на саміті Європейського Союзу, який відбудеться в Брюсселі 12 лютого.