Про це повідомила прес-секретар Єврокомісії Майя Косьянчич, передає Укрінформ.

«Ми ретельно відстежуватимемо вплив рішення на цивільне населення», — сказала вона.

Також Косьянчич підкреслила, що в рамках неухильної підтримки України в ЄС виступають за необхідний інклюзивний підхід до українських громадян, які проживають на непідконтрольних територіях України.

«Нещодавні події, на жаль, суперечать цьому підходу і створюють ризик для подальшого негативного впливу на гуманітарну ситуацію», — відзначила вона.

Однак Косьянчич додала, що ЄС залишається твердим у своїй підтримці суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, на засіданні Ради безпеки і оборони президент Петро Порошенко виступив з ініціативою на певний час повністю зупинити сполучення з непідконтрольними територіями Донбасу.

<a data-cke-saved-href="https://vgolos.com.ua/" href="https://vgolos.com.ua/" style="box-sizing: border-box; font-size: 16.56px; vertical-align: baseline; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(0, 102, 204); text-decoration: none; transition: 0.3s; font-family: clear_vgo, arial, " pt="" sans="" caption",="" proxima_nova,="" "open="" sans",="" arvo,="" neris,="" gotham_pro,="" "fira="" roboto,="" arimo,="" verdana,="" tahoma,="" helvetica,="" sans-serif;"="" target="_blank">«Вголос»