Пропозиції стосуються лише посад директорів, які не обіймають виконавчі посади в структурах компаній. Квоти повинні запрацювати до 2020 року.

Рішення має бути схвалено Європарламентом і радою міністрів країн-членів ЄС. Ініціатором законопроекту стала комісар Євросоюзу з питань юстиції Вівіан Редінг. Вона назвала квоти «проривною ініціативою».

У той же час багато хто сумнівається, що пропозицію буде можливо реалізувати на практиці. Однак, за словами Редінг, ті країни-учасниці, які приймуть відповідні закони на національному рівні, можуть передбачити жорсткі санкції для компаній, які не виконують зобов'язання щодо квот на менеджерів-жінок.
Директива не застосовуватиметься до фірм, у яких працює менше 250 осіб. Крім того, під дію законопроекту не підпадатимуть компанії, які не пройшли лістинг на біржі.

Раніше стало відомо про те, що Єврокомісія відмовилася від примусового збільшення жінок у керівництві таких компаній, адже вперше про цю ідею Редінг заявила на початку осені поточного року.

Додамо також, що у вересні цього року закон про жіночі квоти у керівництві компаніями прийняв німецький бундесрат — верхня палата парламенту. Згідно із законопроектом, жіночі квоти необхідно ввести в наглядових радах німецьких підприємств, акції яких входять в місцевий індекс DAX. Збільшувати відсоток жінок передбачається в два етапи: до 2018 року їхня частка повинна досягти 20%, а до 2023-го — 40%.

Джерело: lenta.ru