Північна Корея своїми ракетними випробуваннями підриває міжнародну роботу з встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові.

Про заявила речниці зовнішньополітичної служби ЄС, повідомляє "Європейська правда".

У повідомленні йдеться про те, що запуском двох балістичних ракет малої дальності, який є вже п'ятим подібним випробуванням за останні тижні, КНДР продовжує підривати міжнародну роботу зі зміцнення довіри та встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові, вільному від ядерної зброї.

У ЄС очікують, що КНДР буде утримуватися від будь-яких подальших провокацій і повністю виконуватиме свої міжнародні зобов'язання, визначені в численних резолюціях Ради безпеки ООН.

"Вкрай важливо, щоб КНДР зробила конкретні та такі, що заслуговують на довіру, кроки до повної та безповоротної відмови від своїх програм в області ядерної зброї, зброї масового знищення та балістичних ракет", - додала речниця.

ЄС сподівається, що КНДР швидко відновить переговори на робочому рівні зі Сполученими Штатами, як це було погоджено на зустрічі в демілітаризованій зоні 30 червня, і створить сприятливі умови для конструктивних і стійких переговорів.

КНДР в суботу вранці запустила ще дві ракети в Японське море — це вже п'яті ракетні випробування Пхеньяна від 25 липня.

Нагадаємо, що Трамп отримав “чудового листа” від Кім Чен Ина та анонсував нову зустріч.