Про це повідомляє joinfo.ua.  

Останні дні залишаються у країн, які мають намір відправити своїх учасників на конкурс «Євробачення 2017» до Києва. Вже 4 березня свій остаточний вибір зроблять в Естонії, і серед молодих претендентів є співак, що став популярним ще в Радянському Союзі - Іво Лінна. Як зізнався заслужений естонський артист він цілком гармонійно себе відчуває серед претендентів і готовий відправитися до Києва. У коментарі нацвідбору на «Євробачення» для Postimees зірка естонської естради заявив, що в молодіжній компанії він відчуває себе комфортно і не відчуває різниці у віці. Він багато спілкується з іншими і жартує - «Я знову молодий і щасливий бути тут!», - Сказав співак.

Говорячи про можливу перемогу у відборі Лінна зазначив, що готовий. Більше 20 років тому він брав участь в фіналі конкурсу, і тепер він згадує, що дуже хвилювався на сцені в Осло - «Тепер уже так багато не нервую. Мені було б цікаво виступити в Києві. Поживемо - побачимо, що буде завтра! », - заявив він.

67-річний Іво Лінна вважає, що підписка на його Instagram це така хохма для нього, але це підвищує інтерес до нього серед молоді - «27 тисяч підписників - це ефект прибульця, на якого прийшли подивитися ті, хто знає, що я не продукт соціальних мереж ».

Відомо, що співак не є шанувальником соцмереж, у нього немає акаунтів в популярних мережевих засобах спілкування, оскільки він вважає за краще спілкуватися в живу, а крім того, він не хоче виставляти своє життя на показ.