За розмитнення автомобілів на номерах іноземної реєстрації громадяни сплатили понад 4,1 млрд гривень. Від початку дії правил розмитнення вже оформили більше 65 тисяч транспортних засобів.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.

“За митне оформлення автомобілів із іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили понад 4,1 млрд гривень. Кількість оформлених з 25 листопада 2018-го по 31 січня 2019 року (включно) транспортних засобів складає понад 65 тисяч штук. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту”, — йдеться в повідомленні.

Згідно з даними ДФС, найактивніше громадяни розмитнюють авто у Києві — майже 10,8 тис. авто, на Волині — 8,7 тис. та Буковині — майже 6 тис.

З усієї кількості розмитнених авто, майже 55 тисяч перебували на митній території України з порушеннями вимог Митного кодексу України. Щоб уникнути адміністративної відповідальності, їхні власники сплатили загалом 467 млн гривень.

Минулої доби, 31 січня було розмитнено майже 3,4 тис. транспортних засобів, за які сплатили майже 212 млн гривень платежів.

Як писав “Вголос”, кількість розмитнених авто на єврономерах б’є рекорди.