У Києві активіст “АвтоЄвроСили” спалив свій Land Rover на єврономера через те, що нардепи не підтримали їх правку щодо легалізації “євроблях”.

Про це повідомляє УНН.

Відео спалення авто розмістили на офіційній сторінці організації. Сам активіст називає такі дії – протестом проти рішення ВР.

“Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Land Rover, якщо не проголосують нашу правку … це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500 євро, дешевше спалити своє авто, ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами”, – зазначив активіст.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубліковано Авто Евро Сила Четвер, 8 листопад 2018 р.