Відкриваючись, готель обіцяв впровадити „європейські стандарти якості проживання та обслуговування клієнтів”. Зараз, через рік, можна з впевненістю сказати: обіцянок дотримано, і готель повністю дотримується гасла „Євроготель європейського міста”.
В готелі є цілі поверхи для тих, хто не курить, номери, спеціально обладнані для неповносправних, великий хол рецепції, де з комфортом очікують поселення або виселення гості готелю.
На додачу до 93-х комфортабельних номерів різних категорій, „Євроготель” також пропонує конференц-залу на 50 осіб, послуги ресторану, трансфер, бронювання авіаквитків, послуги перекладача тощо.
Навпроти готелю діє платна стоянка, що охороняється, і це теж вигідно вирізняє „Євроготель” з-поміж багатьох інших, розташованих у центрі міста.
Рік діяльності приніс „Євроготелю” впевнену позицію на ринку трьох- і чотирьох-зіркових готелів Львова. В найближчих планах – зведення ще одного поверху, повністю відведеного під конференц-сервіс, з окремим баром для кава-перерв.
Зараз „Євроготель” готується до сетрифікації на чотири „зірки”, а також незабаром подаватиметься на отримання визнаного світового стандарту якості ISO.
Детальніше про «Євроготель» можна дізнатися тут www.eurohotel.lviv.ua/