Про це він сказав сьогодні під час круглого столу у Львові, інформує кореспондент Вголосу.

«Ми повинні відірватись від одного цивілізаційного якоря і кинути його в іншому місці», – зазначив він.

Пересічний українець, за словами Підлісного, одразу скаже, що він бачить у Європі  цивілізаційний вибір.

«Більшість українців скажуть, що вони бачать чудові вітрини, чудові дороги, порядок, право, майже відсутню корупцію, це те цивілізаційне, що найбільше приваблює українців в Європі», – наголосив депутат.

Втім, українці часто чують і про ризики, яких не варто боятись. До прикладу, як розповів Підлісний, у гіперболізованому світлі виставляють втрату деяких секторів економіки.

«Я згідний, що деякі сектори економіки пропадуть, бо вони будуть або неконкурентними, або ж з’явиться продукція, яка їх витіснить, так як новітні технології витісняють застарілі. Нас лякають, що ми втратимо хай-тек, що в нас не буде авіакосмічної промисловості, Але це є страшилки з боку іншого цивілізаційного проекту», – заявив він.

Серед «страшилок» і те, що Україна втратить частину суверенітету, однак, враховуючи залежність країни від газу і нафти – ми до кінця не маємо свого суверенітету.

«Останнім часом в гіперболізованому світлі нам розказують, що як тільки ми підпишемо Угоду то в нормальних батьків будуть відбирати дітей і віддавати їх на усиновлення гомосексуалістам. Те, що ця тема не є висмоктана з пальця, а в Європі тема гомолоббі існує, це не означає, що всі країни хворіють на це і що всі живуть цими ідеями», – запевнив Підлісний.

Він заявив, що українці повинні навчитись давати раду цим «страшилкам» і зрозуміти, що Угода про асоціацію не є панацеєю від бід.