Про це пише «Радіо Свобода» з посиланням на комітет із громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ Європарламенту. 

Габріель входить до найчисельнішої парламентської політичної групи – Європейської народної партії.

Перший розгляд питання візової лібералізації для України у комітеті із громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ Європейського парламенту відбудеться на засіданні, запланованому на четвер, 26 травня. 

Голова МЗС України Павло Клімкін нині у Брюселі повідомив, що у питанні візової лібералізації для України в ЄС мова не йде ні про затримки, ні про об’єднання українського досьє з іншими державами.

Після оцінки Європейським парламентом перспектив плану дій із візової лібералізації для України, це питання буде передане на розгляд Ради міністрів ЄС із внутрішніх справ. 

20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України. Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією у грудні минулого року, у ній, зокрема, міститься підтвердження того, що Україна вдало виконала усі критерії у рамках плану дій з візової лібералізації.