Більше 30 молодих європейців із Білорусії, Грузії, Німеччини, Франції, Польщі та України приїхали до Львова для того, щоб пізнати культуру та стиль життя міста та ознайомитися з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, волонтери розробили відеопутівник для туристів, а також відзняли серію коротких промоційних роликів про Львів. Відеоролики розмісять в Інтернеті на сайті: www.ngotv.eu. Молодіжний проект фінансується в рамках програми «Молодь в дії».

Як повідомила координатор проекту «Єврогол» Галина Бас, протягом 7 днів міжнародного молодіжного обміну учасники відвідували уроки української мови, вчили традиційні танці, смакували національну кухню та насолоджувалися відпочинком у Карпатах. Молоді люди не лише відкрили для себе Україну, зокрема Галичину та Гуцульщину, але й поділитися своєю культурою під час міжкультурних інтеграційних вечорів та при спілкуванні один з одним.

З першого дня обміну учасники розділилися на 5 груп, у яких вони працювали протягом усього обміну. Кожна група мала своє окреме завдання. Наприклад, одна з міжнародних груп працювала над створенням відеопутівника про Львів, інша команда створювала короткі рекламні відео про місто, а інша група молоді брала вуличні інтерв'ю та вивчала думку мешканців щодо проведення Євро 2012. Команда молодих фотографів розпочала підготовку до фотовиставки під назвою «Львів відкритий для світу», в якій вона намагалася показати Львів, як самобутнє, багатокультурне та мистецьке місто, яке є відкритим для світу.

Група PR документувала події молодіжного обміну та створила бюлетень проекту. Учасники групи також працювали над щоденною актуалізацією ексклюзивної секції порталу Євроміксбуг http://www.euromixbug.itl.pl/uk/eg-main/.

Ще одним результатом роботи молоді стало відкриття фотовиставки на другому поверсі галереї «Дзиґа» на вул. Вірменській, 35. Виставка триватиме два тижні, після чого переїде до Луцька, міста організаторів проекту «Єврогол».

Відеоролики, відеопутівник для туристів про місто, інтерв’ю з мешканцями міста, митцями, а також відповідальними за підготовку до Євро 2012 особами будуть доступні для перегляду на веб-сторінках: www.ngotv.eu, www.euromixbug.org, www.lvivinyourpocket.com, www.city-adm.lviv.ua, www.lviv.ua.

Міжнародний молодіжний обмін «Єврогол» проводиться Центром «Наша справа» (м.Луцьк) у партнерстві із Всеєвропейською асоціацією Youth4Media e.V. Фінансова підтримка надана програмою «Молодь в дії» Європейського Союзу.