Звісно, намагатися дружити треба, але…

Меркель — та людина, котра є головним автором європейського лицемірства щодо України. Ллючи крокодилячі сльози з приводу анексії Криму та загарбання Донбасу, Німеччина вже після цих двох жахливих актів зробила все, щоб було здійснено наступний акт війни щодо України, а саме: будівництво обхідного потоку “Північний потік-2”.

Цей газовий маршрут не має жодного економічного змісту, крім військового. Для того, щоб мати можливість, не турбуючи європейського обивателя, захопити Україну, Путін споруджує супердорогу трубу дном моря. Реальна собівартість прокачки газу таким способом буде в рази дорожча від вже існуючого українського напряму. Це робиться винятково з метою підкорити нас Москві.

І Німеччина зробила все, щоб “нагнути” своїх європейських партнерів, котрі протестували проти “Північного потоку-2”, вказуючи на те, що він погіршує безпеку в Європі. Проект протиснули, проломили крізь потужні екологічні обмеження.

США в певний період думали ввести санкції з приводу “Північного потоку-2”, але і з США Меркель домовилася. Чергова мюнхенська змова.

Але Меркель — улюблениця наших вітчизняних ліволібералів, бо дуже політкоретктна, заселила мільйонами мігрантів свою батьківщину, “демократка” тощо.

Було б нормально оцінювати діяльність Меркель із точки зору інтересів її власного народу. Але насправді вона, як і попередники-змовники 1938-го, веде свою країну і Європу у глибоку кризу, допускаючи подвійні стандарти, відштовхуючи нас і запускаючи смертельного ворога всього європейського до себе у європейський дім.