Громадянка Чехії Павла Коваржікова, яка працює в факультетські лікарні на Буловце , куди ще на початку весни привезли перших хворих на COVID-19, розповіла шокуючі деталі про ситуацію з коронавірусом у країні.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема дівчина зазначила, що медики працюють у надзвичайно важкому режимі, вони не мають часу на сон, їжу чи навіть похід до вбиральні.

За її словами попри розуміння того, що їх може очікувати,  наразі їх робота виглядає , як спринт і марафон в одному флаконі, і не зрозуміло, скільки це ще триватиме.

Вона підмітила, що попри статті в пресі, що безсимптомним пацієнтам не  варто приходити до лікарні, їх є близько мільярда.

Дівчина закликала усіх, хто не має жодних симптомів або відчуває легке нездужання залишатися вдома, пити багато рідини, при температурі приймати «паралії» та багато відпочивати.

Лікар додала, що не розуміє чому люди, які остерігаються заразитися коронавірусом, відвідують ті місця, де на 100% можна підхопити вірус.

Вона заявила, що її обурює, коли люди дозволяють собі брехати про симптоми, і медики змушені витрачати на них свій час та медичні ресурси, тоді як могли б приділити увагу тим, хто цього насправді потребує.

Павла підмітила, що її вразила ситуація , коли з лікарні викрали медичні маски, навіть попри те, що працює у цій сфері протягом довгого періоду часу.

Тож дівчина звернулася до суспільства з проханням поважати  їх роботу та не кричати на них ні під час спілкування віч- на - віч, ні по телефону, оскільки це ніяким чином не допоможе налагодити ситуацію.

Вона додала, що розуміє, що ситуація є стресовою, що багато хто має претензії до Уряду щодо заходів безпеки, які дехто вважає за жорсткими чи недостатньо дієвими, але крики на лікарів, які швидше за все навіть не пам'ятають, коли спали востаннє, які ніяким чином не можуть вплинути на рішення прем'єра чи на погоду в Шрі - Ланці, не сприяють розв'язанню даної проблеми.

Павла закликала усіх поводитися розсудливо та з повагою один до одного.

Нагадаємо, що у Чехії, ввели надзвичайний стан та карантин  у зв'язку з стрімким поширенням коронавірусу в державі.

Людей просять залишатися вдома, робота громадського транспорту скорочена, а Уряд в основному займається вирішенням питань, які пов'язані з коронавірусною інфекцією.

Як писав "Вголос",  “Почали втікати та зачинились зсередини”: в Івано-Франківській області лікарі злякалися пацієнта з підозрою на коронавірус.