Астролог Павло Глоба назвав три знаки Зодіаку, які у кінці січня можуть зіштовхнутися зі значними фінансовими труднощами.

Про це пише Styler.

Тілець

У кінці січня Тільцю краще не приймати самостійних рішень і кроків. Він буде вирізнятися неуважністю, і лише пильний контроль з боку дозволить йому не припуститися помилок. Павло Глоба не рекомендує Тільцям займатися будь-якими грошовими питаннями. Найбільш небезпечні дні для гаманця Тільців - 23 і 24 січня.

Діва

Діві астролог радить тримати свої емоції під контролем, оскільки різкість ні до чого доброго не призведе. Їй варто стримувати свій гнів, навіть якщо Діва впевнена в тому, що оточуючі навмисно заважають їй, завдаючи шкоди її роботі. Судження Діви в кінці місяця будуть вирізнятися безапеляційністю і прямотою, а нажиті вороги можуть негативно відбитися й на її гаманці. Астролог радить у цей непростий період притримати свою "єдино правильну думку" при собі. Найнебезпечніші для Діви дні в кінці січня - 24, 25, 26 числа.

Скорпіон

Скорпіонам у цей період варто утриматися від прийняття важливих рішень - є ризик, що вони не все врахували. Замість глобальних планів Скорпіону варто зайнятися поточними справами або проектами, де все вже давно продумано за нього. Крім того, Скорпіонів може наздогнати пасивність, яка може пошкодити його грошовим справам. Хороша новина, на думку астролога, полягає в тому, що сил у Скорпіона маса, головне подолати свою пасивність і лінощі. Найнебезпечніші для фінансів Скорпіона дні - 23, 25 січня.