Учора, 10 жовтня, на Львівщині перебувала лідер БЮТ Юлія Тимошенко. Віче у Червонограді розпочалося о восьмій годині вечора, оскільки перед поїздкою в Червоноград Юлія тимошенко зустріла Віктора Ющенка в львівському аеропорту і разом з ним взяла участь у вічі біля Львівської опери. Лідера БЮТ супроводжували народні депутати П.Олійник та А.Шкіль.
Як повідомила ЗІК, на Ю.Тимошенко на центральній площі Червонограда біля Народного дому очікувало близько 2 000 осіб. Появу Ю. Тимошенко вони зустріли бурхливим: «Юля!» і плакатами «Сокальщина за Ющенка», «Сокальщина вітає Тимошенко».
Кореспондент ЗІК розповів, що у своєму виступі перед червоноградцями Ю. Тимошенко зазначила, що «я приїхала, щоб розказати, що влада приготувала для вас на вибори в жовтнi 2004 року». За її словами, на 31 жовтня заготовлено 4 технологiї: «Перша: вони намагалися роздiлити всi опозицiйнi сили на окремi шматки, щоб Ющенко йшов сам на вибори, я щоб теж кандидувала на посаду президента, Мороз окремо, ну i комунiсти теж, зрозумiло, окремо. Але я з великою гордiстю хочу вам сказати, що їм не вдалося це зробити. 2 липня ми з Ющенком пiдписали спiльну угоду, створили єдину команду, i я вiдмовилася балотуватися на посаду кандидата в президенти. Мороз вирiшив йти окремо. Симоненко, зрозуміло… Друга технологiя: вона в дусі донецьких. Вони вирiшили прикупити народ України i порахували, що всього в Українi 37 мiльйонiв людей, якi мають право голосувати. А це 12 мiльйонiв пенсiонерiв. Це самi знедоленi i обiбранi люди. Вони цинiчно поставили саме на пенсiонерiв. Що вони зробили? Вони просто зараз в такi конвертики, будуть запечатувати доплату до пенсiй з теплим посланням вiд Януковича».
Якими є ще дві наступні «технології» на вибори — не зовсім зрозуміло, оскільки Ю.Тимошенко після окреслення двох «технологій» перейшла у своєму виступі до теми, що насамперед зробить Віктор Ющенко, ставши президентом України.
«Перше, що зробить Ющенко, це почистить вiд цих кланiв, вiд цих узурпаторiв України, нашу землю. Вони не просто пiдуть. Вони повернуть все те, що забрали, i будуть вiдповiдати за те, що робили протягом останнiх рокiв. Я знаю, що Вiктор Андрiйович має план переглянути все те, що вони зробили з державною власнiстю. Переглянути глибоко, ретельно i професiйно. I все те, що вони розiкрали по кишенях, повернути народовi України», — зазначила Ю.Тимошенко.
Під час зустрічі Юлії Тимошенко з громадськістю міста Червонограда, невідомі молодики кілька разів жбурнули у неї яйця.
За інформацією обласного штабу Выктора Ющенка, до Червонограда прибуло близько ста молодих осіб, яким певні політичні сили вказали чинити провокації у місті. Чимало з них було вже на підпитку. Силами правоохоронних органів Червонограда молодиків було затримано та проведено бесіду у районному відділенні міліції.