Окрім вихованки Олега Сазонова, у медальну скарбничку нашої команди ще одну бронзу поклав Олександр Хоцянівський з Донецька (до 120 кг). До медальних сутичок більше ніхто з українських спортсменів не дійшов, відповідно і з двома бронзами наша делегація повернулася на батьківщину. Кореспондент Вголосу поспілкувався з відомою львівською борчиею Юлією Благінею.

На турнірі у Красноярську виступала уже вдруге, - бере слово Юлія Благіня. – Вперше на цьому турнірі виступала у 2008-ому році. Утім, тоді до медальних сутичок дійти не вдалося. Я програла у першому поєдинку. У цьому році вдалося виступити успішніше. Мабуть, не здивую вас, якщо скажу, що турнір був дуже серйозний, адже склад учасниць представлення не потребує.

Чи задоволена своїм результатом?
Не дуже, адже могла виступити краще. Могла дійти до фіналу і боротися за золото. Зізнаюся, було важко перебудовуватися, адже у Красноярську часовий пояс відрізняється від нашого. От уявіть собі виходити на килим о третій ночі за київським часом… Звісно, це непросто і на результат це вплинуло. Окрім того, був важкий переліт і не було часу на акліматизацію. Ми прилетіли одразу на зважування. Окрім цього, допустила багато технічних помилок, що також вплинуло на мій результат. Можливо, і зіграло роль те, що це був перший старт у новому сезоні.

Скільки сутичок провела на турнірі і яка з них була найважчою?
Провела чотири сутички, у трьох з яких довелося змагатися з росіянками. Окрім них, однією з суперниць була сенегалка, учасниця Олімпіади у Лондоні. Титулованих спортсменок у моїй вазі не бракувало. У другій сутичці боролися з чемпіонкою Європи-2009.А найважчою для мене була перша сутичка. Це для мене уже традиційно.

До яких змагань готуєшся зараз?
До київського міжнародного турнірі, що пройде з 15 по 17 лютого. Це буде головний відбір на чемпіонат Європи, що пройде у Тбілісі у середині березня. Звісно, туди я планую поїхати.