«Влада, яка стояла на Майдані, обіцяла бути прозорою. Зараз, коли народ обиратиме уряд на п’ять років, між лідерами політичних сил потрібно влаштувати дебати», - заявила Юлія Тимошенко в Чернігові, повідомляє сайт БЮТ.

«Коли я десятки разів запрошувала Юрія Єханурова на відкриті дебати з газового питання, з усіма документами та аргументацією, він жодного разу не знайшов можливості вийти на дебати ані зі мною, ані з будь-якими іншими лідерами політичних сил», - нагадала вона, додавши, що влада повинна задекларувати свою позицію та поінформувати суспільство, що і як вона робить.

Її насторожує також те, що Віктор Янукович, якого вона теж запрошувала на зустріч у прямому ефірі, «не знайшов мужності прийти на дебати». «Я думаю, що він не хоче дебатів, тому що я можу розмовляти мовою фактів і цифр. Україну після Януковича ми отримали в дуже важкому стані: було безпрецедентно фальсифіковано показники ВВП, повністю криміналізована економіка, дефіцит бюджету становив 32 мільярди гривень», - повідомила Тимошенко.

«Це не просто прохання – я вимагаю організувати якісні публічні дебати на центральних каналах телебачення між лідерами політичних сил, які претендують на перемогу, - заявила вона. – Я повністю готова до дебатів із Єхануровим, Януковичем. На мою думку, також до них мають приєднатися Володимир Литвин і Олександр Мороз. Суспільство має почути, як політики декларують обіцянки, щоб потім простежити за їх виконанням».