Останній ухвалив рішення про те, що природний газ для релігійних організацій на комунально-побутові потреби відпускатиметься за цінами, які діють для потреб населення. Отож видатки релігійних громад на опалення культових споруд відчутно зменшилося.

Встановлення нових цін суттєво знизить фінансове навантаження на релігійні громади, що дозволить їм своєчасно та у повному обсязі здійснювати розрахунки за отриманий природний газ.

Рішення уряду схвально сприйняли представники конфесій. Адже ще в липні на засіданні Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій глави конфесій звернулися до Юлії Тимошенко з проханням вирішити цю проблему.

З ініціативи Юлії Тимошенко Кабінет Міністрів України видав окреме доручення, що зменшує тарифи на газ для релігійних громад.

Варто зазначити, що питання врегулювання цін на природній газ для церковних організацій не знаходило належного вирішення ще з 2002 року.
На зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Юлія Тимошенко запевнила, що уряд доведе до логічного завершення питання надання комунальних послуг Церквам за цінами, встановленими для населення.

«Це основне питання для церков і культових споруд, і це саме те, що ми робитимемо, – доведемо до кінця», – запевнила Юлія Тимошенко духовних провідників країни.

3 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 989 «Про ціни на природній газ для потреб релігійних організацій», яка вступила в дію з 1 жовтня.

Нагадаємо, що до цього часу релігійні організації сплачували за газ, як промислові підприємства. Для порівняння: вартість природного газу для промисловості становить 310 доларів за тисячу кубометрів при ціні для населення у 402 – 622 гривень (близько 46,7 – 72,3 доларів) за тисячу кубометрів.