Фракція „Наша Україна” у Львівській обласній раді не буде відкликати звернення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції керівник фракції Олег Канівець, коментуючи інформацію про те, що фракція планує відкликати звернення Львівської облради про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єра.
За його словами, вчора відбулося засідання фракції „Наша Україна” в облраді, на якому було прийнято рішення про підтримку звернення облради.
„На засіданні фракції всі депутати висловилися, що треба підтримати рішення обласної ради стосовно підтримки Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра”, ― зазначив він.
Появу інформації в деяких ЗМІ про те, що фракція планує відкликати звернення Львівської облради про підтримку кандидатури Тимошенко Олег Канівець назвав „замовленою провокацією”.
Як повідомляв "Вголос", 31 грудня 2004 року Львівська облрада звернулася до Віктора Ющенка із пропозицією призначити на посаду прем’єр-міністра лідера БЮТ Юлію Тимошенко.