Кавайна Юля Тимошенко привезла до Львова нову партію хентайних анімешок. Останні двері аеропорту. Вихід на смугу. Праворуч на підвіконні лежить залишена анонімом стамеска. Стамеска – зброя терориста, як й захований на бейсбольному полі пєкаль в 1-й частині Голого пістолету.

Але маніпуляцій свідомістю поки не спостерігається. Літак Тимошенко з невеличким запізненням сяде пізніше. Тільки погода мінлива, як серце баби, на плечі якої снігопад назмітав кучугури снігу.

Тимошенко не зустрічають екзальтовано-вишивані дівчатка з короваєм, як Ющенка. Тому ЮВТ доводиться цілуватись з Кмітем та Садіком. Для когось – це, стопудово, екзекуція. Цілувалась вона, напевне і з Сеником, але цю сцену від глядачів затулили київські оператори, які вже встигли вибігти з хвоста літака.

Можливо, прочитавши статтю "Тимошенко і саке в рисових стаканчиках" ЮВТ сьогодні в білому платті з троянд та з чорним поясочком, який так вигідно відтіняє її худорляву талію і повідомляє про її крутий дан. Асоціації з гейшами камікадзують моментально і є можливість згадати Хаяо Міядзакі та його аніме Віднесені привидами. Є там персонаж з ім’ям Юбаба. Западлючна чарівниця та господарка закиненого парку розваг. Любить вона познущатись над піплами (ну, майже, як док Хаус), потримати їх під каблучком, чи просто перетворити на свинку повітряноплаваючу (ну, майже, як Цірцея). Кароч, жіночка з елементами дідівщини.

Ось так вона виглядає:

Варто тільки вказати на дзеркально-обернену подібність Юбаби з оцим персонажем з ворогуючого до Юльки табору. Концептуальне навантаження такої подібності ворожих станів вже давно було досліджене Еріком Хоффером і тому не потребує додаткового розжовування.

На варто було вказано, тому розповідь повертається до нашої Юбаби. Логіка застосування такої ідентифікації з Тимошенко є достатньо прозорою, щоб розгортатись мишами по дереву. Варто тільки зазначити, що для прихильників ЮВТ, які відчувають нутром її материнський поклик з вершини Фудзіями і тому й називають її – мама Юля, вона й справді є бабою – тобто вчителем, гуру чи сенсеєм. Такий собі бахаїзм по-бютівськи. Тому скорочення шанобливого "мама Юля" й дає ще більш шанобливий варіант – "Юбаба".

Для противників ж – Юля Прапаловна Тімашенка є косучкою в останній інстанції. Породженням сатанинської фем-фатальності з нуарівських атмосфер чорно-білої кінематографії. Апріорі, Юбаба – зрадниця (в нуарах інакше й не буває) і тому її варто спалити, як Жанну Д’арк (ще один дзеркально-обернений концептуал).

Під стінами облради були помічені плакати з проституційними імперативами Юбабі у бік Москви. Але уважні та високоморальні прихильники БЮТу швидко скрутили роги такому плакату (як й плакат "Тимошенко геть за хутір Михайлівський"). Сатисфакція за цей плакат настала під час топтання ногами бютівського штандарту.

Забігаючи назад, варто зазначити, що прислуга ЮВТ чуйкою відчуваючи азіатський хід сьогоднішніх думок своєї господарки, для журналістських диктофонів на стадіоні "Стад де Сад" накрила столик для чайних церемоній.

Знову повертаючись до стін Львівської облради можна побачити, що мітингувальники швидко розійшлись і залишились тільки щирі фанатки Юбаби, яким вона і подарувала перед сіданням в чорний мерседес бульбашки свого щастя.

Інші події розгортались між стінами облради де була підписана регіональна угода між Юбабою та Львівською областю. Особливість цього підписанства була вперта незрозумілість церемонімейстрів з розташуванням операторів та фотографів. Але й ця незрозумілість впала, як Єрихонські стіни, під час підлизного кругообігу Садового навколо Юбаби. Він так підлизував свої старі гріхи, відчуваючи кон’юнктуру ринку. І так підлизував. А так підлизав аж 2-рази.

Хіхотулька Юбаба тільки хіхотулькала і хіхохуляла, ніби цнотливо загортаючи шоколад у фольгу. Хікікоморі їй точно не світить, хоча й невідомо, чи впали стіни ЮВТ за такими її хіхотулічками. Так що, Садіку рано ще розслаблятись.

На цьому її косорлики закінчуються. Юбаба йде у президенти, щоб перетворити поюзаний парк розваг на Діснейленд зі щирим вкраїнським корінням.

фото з місця подій тут

відео з місця подій тут

постери: gothicology.goths.ru