Приїзд Тимошенко до Тернополя. Корки на дорогах. Проект мітингу в Тернополі в центрі їхнього озера. Юля – як русалочка, вилітає з озера на свою зустріч з виборцями. Креатив в дусі "справжні красуні за Юлю". Замість неї, перша побачена віпнута особа – генерал Максімов з традиційним потєряним виглядом, загубленого в часі та просторі чукчі.

В будинку, де відбувалась пресуха, ідея українського прориву від ЮВТ набуває абсолютно живих форм. За декілька хвилин перед початком її промови проривається у відкритий космос одна з ламп, що освітлює життєдайний шлях присутнім на прес-конференції журналістам з різною географічною пропискою. З креативним сміхом її повертають на місце праці. В залі присутні навіть діаспорні власники паркерів, монбланів та aihaoнів. Вентилятори здувають зі столів білосніжні стаканчики. Вони також підтримують ідею українського прориву.

ЮВТ починає зі сваєї каманди, яка зараз в гастях у Тернополі. З ранку вона вже пабувала в Зарваниці, де памалилась до усіх там наявних ікон. Акання Тимошенко вже нікого не дивує і сприймається як заслужений факт. Дивує інакше – на акання мами Юлі перейшли деякі представники львівського БЮТу. От вам і фонетична мулька від побожних галицьких громадян, які вміють відрізнити зерно від полови.

ТЮВ зі серйозним виглядом та зі ще серйознішим поглядом, як це вона може робити на фотках і бігбордах, безапеляційно забакланила охламонів з Партії регіонів. Проїхалась гарячим каточком по розумовим здібностям громадянина Януковича Віктора Федоровича, учасника Кримської кампанії 1853-1856 років, тяжко пораненого в голову сферичною картеччю, або шрапнеллю, але не так, як це сталось з Сергієм Муравйовим-Апостолом.

ЮВ не подобається ідея галасування на дому, яку регіонали хочуть зробити своєю фішкою і заставити галасувати електорат, так як вони їм заплатять. На думку, ЮВТ, східняки разчарувались у модернізмі пана Януковича та звернули увагу на деструктивну діяльність симулякра ґаспадіна Януковічя, який зачастив до російських шаманів та їхнього хана Путі-хана.

ЮВ подобається ідея потужної ідеї "Українського прориву". Ідея українського чуда, яке втілять у життя високодипломовані спеціалісти і професіонали, у вигляді не стагнаційної еволюції, а якісного стрибка у стилі "революшин" до світлого майбутнього укрнароду. Саме вони, а не бездипломники, типу ноу-хауіста Зварича та інших прохвесорів, приблизять світло в кінці тунелю до його логічного завершення.

ЮВ не подобається те, що члени ЦВК (і навіть нснушники) зарубали ідею її референдуму. Тому, на сьогодні вона набила стрєлу гаранту Конституції, щоб дізнатись від заслуженого пасічника штату Оклахома, що це за така загадка природи (рішення ЦВК) і що це за чутки про широку кааліцію, безвізово перебувають на українській території? Сама мама Юля не переварює цю широку коаліцію, їй це не цікаво, це неприродно, це як схрестити їжака з колібрі. Її команда не порушила жодного принципу, заповіді і не підписала жодної генетично модифікованої угоди.

ЮВ переконана доконаним фактом, що, фактично, якби не прогресивний фак показаний янучарам у вигляді перевиборів, то янучари б остаточно і переконливо доконали Україну і вже б бачили її в гробу у білих тапках. Але справедливість восторжествувала, поборолась у шляхетному герці… і маємо на носі перевибори, бо для каманди ЮВТ – доля України – це Святеє Святих, урім і тумім, Шехіна.

ЮВ полахала з реклами регіоналів, де повідомляється, що помаранчеві збільшили ціни на бензин і на м'ясо, а Янукович – їх опустив. Володимирівна переконана, що побільше б такої реклами та допомоги америкосів з фірми Маккензі& сістерс – і виборча кампанія регіоналів накриється оцинкованим відром і далі за асортиментом магазину "Господарські товари".

Каманда ЮВТ не фінансує політтехнологів, бо це гроші на вітер. Каманда ЮВТ сама придумала футболковий, маєчний, кепочний і бейсболочний креатив, типу "вийду заміж за бютівця" і "не дам регіоналу". В цьому її (каманди) перемога. А найбільшою перемогою для ЮВТ буде абсолютна та тотальна відсутність у новому парламентів комуністів і социків.

Одна журналістка жіночої статі, зросяно-зводянистим голосочком, запитала маму Юлю, де ж вона черпає свої сили. От Янукович їздить в Сорочинці, а де ви Юліє Володимирівно черпаєте живу водичку?

ЮВТ отлічно простібнулась з Богатирьової у голубій вишиванці та інших регіональних деятєлєй, які готові хоч собаку з соломою з'їсти, але пропіаритись перед піплом. Януковічь там, панімаєш, витанцьовує з Магілєвскою. Убожество. Але не всі такі активні децибели. ЮВТ просить винести Віктора Ющенка за скобки цієї кампашкі, що й робиться – () Віктор Ющенко, всенародно обраний президент України, гарант Конституції, лапочка, медівничок, солодкий трипільчанин і ласкавий мєрзавєц.

Мама Юля ж черпає свої сили зі своє віри. З віри у те, що Україна буде зе бест оф зе бест ін зе ворлд: "віра, віра, віра" – таке її духовне побажання усім спраглим і струдженим.

Увесь цей час Тимошенко спокійно собі так говорить і говорить, але коли знаходить потрібні метафори чи порівняння, то її просто пре, як десятитикласницю на екзамені з анатомії людини. Вона так надихається, так вже не стримується і в її голосі з'являють кумедні нотки.

Після такого ліричного відступу Юля бере себе у руки і розповідає про тяжку долю українських заробітчан. Нещодавно вона їздили до Неаполя і зустрічалась з нашою громадою. Наших там 3,5-4 мільйони. Незабаром про їх долю буде знято фільм.

Після цього вона перелетіла на ліве крило Європейської народної партії, яке їй амбівалентній і гармонійній душі ближче ніж Соцінтерн, та розповіла про філософію солідаризму, гармонію між крайнощами, гармонійну філософію з духовною складовою, та про потребу у зовсім іншій гармонії життя.

На завершення зустрічі вона ще раз забакланила камарилью Кучми та порадила не звертати уваги на демонічні вибрики Інни Богословської, типу "БЮТ – це фашизм чистої води". Від вчорашнього дня вона відмовляється коментувати будь-які заяви цієї психічнохворої тьоті.

Згодом була зустріч з народом в Бережанах. Всі у футболочках і маєчках, кєпках і бейсболах з символікою та вже відомими креативними слоганами каманди Тимошенко. Все згідно нотної грамоти. Скандування "Юля_Юля", діти, квіти життя, старенькі бабці, охоронці в чорних футболках і окулярах.

ЮВТ наїхала на усіх учасників виборних перегонів, за те, що вони свиснули її ідею про зняття недоторканності. Їй не вистачало 20 голосів, щоб проголосувати за це рішення. Вона ходила по фракціях, писала листи… і ніхто ніц не дав. А тепер ці шизануті екстремали активно розкручують її фішку. Жах.

Після виступу Тимошенко бережанський народ масово ламанувся додому, навіть не лишаються на концерт. Та й на що там було дивитись? На престарілого і бородатого Тараса Петриненко, який вже в мільйонний раз під фанеру співає "Україно"? Хоч б забрали голос заслуженої артистки України Тетяни Горобець на бек-вокалі. Людям пофіг – справжні красуні за Юлю.