Коли саме відбулася нарада, в повідомленні не вказано.

Протягом 2008-2010 років інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львові без погодження з Державною службою з питань національної культурної спадщини видала близько 120 дозволів на виконання будівельних робіт в межах територій, на яких розташовані пам’ятки архітектури національного значення. Про це повідомив під час наради в облдержадміністрації голова Держкультурспадщини Андрій Вінграновський.

«Зважаючи на те, що такі дії є грубим порушенням чинного законодавства, Держкультурспадщини вимагає відкликати ці дозволи», – зазначив він.

Андрій Вінграновський нагадав також про рішення №34 Комітету збереження світової спадщини ЮНЕСКО щодо Львова. «Організація висловила стурбованість з приводу загального стану збереження історичної забудови, зокрема, серйозних змін у міській забудові та значної загрози пам’яткам, цілісності та автентичності історичних будівель. ЮНЕСКО вимагає від органів державної влади негайно припинити всі роботи у зоні історичного ареалу. Якщо ці вимоги не будуть виконані, то Львів можуть виключити зі Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що негативно вплине на авторитет України загалом», – додав керівник Держкультурспадщини.

За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Губицького, облдержадміністрація створить спеціальну комісію, члени якої проведуть інвентаризацію всіх об’єктів, які зводяться без погодження з Держкультурспадщини. «Де будуть виявлені порушення – роботи будуть припинені до їх усунення», – додав заступник керівника області.