Ймовірними опонентами Республіканської партії України під час виборчих перегонів 2006 року будуть Партія регіонів, партія "Трудова Україна", Прогресивна соціалістична партія України і БЮТ, не виключає лідер РПУ Юрій Бойко. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Рівному. 

Бойко також повідомив, що не виключає можливості підписання найближчим часом угоди про спільні дії з Партією промисловців і підприємців України та Партією зелених України.
Водночас він відкинув можливість блокування на майбутніх парламентських виборах з крайнє лівими та крайнє правими політичними партіями з ідеологічних мотивів, бо РПУ позиціонується як лівоцентристська політична сила.

Бойко наголосив, що рішення про політичних союзників буде ухвалено у вересні на партійному з'їзді, після того, як будуть відомі результати соціологічного опитування та буде вироблено чіткі ідеологічні принципи партії.
У Рівному він провів також нараду з партактивістами. Нині обласна парторганізація РПУ не є чисельною, поки що вона налічує близько 20 партосередків, у деяких з яких по кілька членів партії. На нараді вирішено, що справою честі для кожної парторганізації повинні бути конкретні справи. Зокрема, на Рівненщині такими справами можуть бути розвиток спорту та юридичний захист населення.

УНІАН