Виконуючий обов'язки головного тренера «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький розповів, хто працюватиме у його тренерському штабі, а також пояснив, чому його попередникові - Ніколаю Костову не вдалося досягти з «зелено-білими» належних результатів.

«Мені будуть допомагати Роман Толочко та Володимир Безуб’як, які раніше вже працювали під моїм керівництвом у« Карпатах »

Що стосується завдання у вигляді збереження для «Карпат» прописки в еліті, то для її вирішення, думаю, вистачить чотирьох очок в останніх матчах чемпіонату. Все залежить лише від нас. У «Карпатах» вистачає кваліфікованих гравців, тільки потрібно, щоб вони демонстрували свій високий клас не від випадку до випадку, а в кожному матчі. Сподіваюся, у протистоянні з «Дніпром» вони порадують уболівальників.

Чому у Ніколая Костова не склалося у Львові? А скажіть, хто з іноземних фахівців, крім Мірчі Луческу, домагався в Україні гучних перемог? Правильно - ніхто. Ось і Костов, мені здається, так і не зрозумів, образно кажучи, менталітет футболістів, які виступають в нашій країні », - цитує Дячука-Ставицького« КОМАНДА ».

Джерело: Динамо Київ від Шурика