Важкі враження. Дуже слабо ми провели перший тайм. За якісь 10 хвилин пропустили три м’ячі... Невдало зіграла наша оборона. В другому таймі ми вже трохи розрухалися, але було помітно, що рівень гравців різний. Дніпряни швидші, сильніші. Бували моменти, коли вони просто відтирали наших Озарківа, Ксьонза, Марселіньо. Вони атлети, як бики, вибачте за слово, біжать. А ми психологічно подавлені були. Зрозумійте, що не можна пропустити по чотири голи від «Металурга» і «Арсенала», програти «Говерлі» і вимагати, щоб раптом обіграти «Динамо» чи «Дніпро». Так не буває. Але ми будемо старатися виправити ситуацію. Будемо робити, що зможемо. 

Чому «Карпати» потрапили в таку яму?
Я 5 днів тут працюю... Щоб відповісти, треба в середині команди бути. Не хочу засуджувати колишнього тренера. Щоб керувати командою і розуміти що до чого, треба працювати тут і знати, як пройшли збори, підготовка, селекція. Якби в середині команди я був, то знав би.

Як будете готувати команду до «Кривбаса»?
Ми провели інтенсивні тренування. Гравці сказали, що в останніх матчах вони відчували, що провалюють кінцівку і другий тайм. Функціонально вони не дуже готові. Сьогодні ніби більш-менш дограли цей матч, але погано почали. Ніби боялися «Дніпро». У них тягар висить, що команда перебуває на місці такому неприємному. 

Зі сторони здається, що нема в команді лідера.
В нас нема бійців, які могли б повести за собою. Подивіться, у нас вся команда одного рівня і одного віку. Молоді гравці переважно, нема таких, трьох-чотирьох, хто поведе за собою. В інших командах є досвідчені гравці, які можуть підказати щось. 

Гравці розуміють, що таке честь клубу?
То дуже серйозне поняття. Його треба виховувати не один день. Як правило, його розуміють клубні вихованці, які тут живуть, в яких тут батьки, діти. В них інше відношення до цього, аніж у легіонерів. Наче достукався до них в перерві, серйозно поговорив, то вони зіграли трохи краще. 

На вашу думку, чи потрібно проводити ротацію в складі?
Я думаю, що в кожну лінію треба нових гравців. От центральний нападник у нас аж один – це Гладкий. В «Дніпрі» скільки? Калініч, Селезньов, Зозуля, Матеус... Крайніх захисників у нас скільки? Зліва вже грало семеро! А стабільність є? Треба думати про форвардів, бо Гладкий може піти. 

Як вам сьогодні Мисак?
Непогано. Не розчарував. Скільки він матчів в вищій лізі проводить? Чотири чи п’ять? Він молодий, йому треба більше грати в основі. Треба, щоб він і в дублі грав, набирався досвіду. Ми порахували, що в усіх 16 команд всього є лише 14 гравців 1994-93 років народження, які епізодично на заміну виходять. Мірча Луческу сказав, що для того аби виграти трофей, середній вік гравців має бути 27-28 років. У нас є брак досвідчених гравців, які можуть повести за собою. 

Сьогодні команда перегоріла?
Зміна тренера, нова обстановка... Десь вони стушувалися. Хотіли показати себе, а в першому таймі вийшли дуже невпевнено, боязко.

Знали, що «Говерла» програла?
Знали. Ще треба боротися, хоча б очко взяти. Зараз ми без вихідних працюємо. Будемо налаштовувати на Кривий Ріг.

Джерело: ФК "Карпати"