Народний депутат Юрій Ключковський, коментуючи викрадення матеріалів щодо розслідування загибелі В’ячеслава Чорновола, заявив, що "сам факт пропажу таких документів є дуже цікавим, оскільки і Народний Рух України, і Віктор Ющенко давно вже добиваються перегляду справи загибелі Чорновола.
Також Юрій Ключковський відзначив, що "у свою попередню каденцію теперішній Генпрокурор Святослав Піскун відвідав у зв’язку з цією справою фракцію "Наша Україна", і мав розмову з Віктором Ющенком". "Він домовився з представниками Руху, що ознайомить їх із матеріалами закритої справи, щоб подумати разом про можливість повторного її відкриття. За дивним збігом обставин, за кілька днів Піскун пішов у відставку", - розповів він.
На думку народного депутата, інтерес до справи Чорновола має бути відроджений. "Сьогодні ця справа перебуває дещо в тіні більш гучних політичних злочинів – убивства Георгія Гонгадзе, отруєння Віктора Ющенка, фальсифікації виборів. Проте, як тільки першочергові справи будуть розкриті, має прийти черга розслідування загибелі В'ячеслава Чорновола", - наголосив він.
Юрій Ключковський висловив переконання, що "українська громадськість має знати правду про вбивство В’ячеслава Чорновола", яке назвав "одним з найяскравіших політичних убивств в сучасній історії України".

Прес-служба фракції "Наша Україна"