"У своїй масі створення нових партій є, на жаль, бізнесом, і бізнесом брудним, ще й шкідливим", - заявив в ефірі радіо "Ера" народний депутат Юрій Ключковський, коментуючи можливість продажу на майбутніх парламентських виборах партійних бізнес-проектів.

"Фактично, окрім "Народного Союзу Наша Україна", який є певною мірою винятком, оскільки не є насправді новою політичною силою, а лише заново оформився як політична партія, а вже довший час існує у формі блоку "Наша Україна", всі інші варіанти – це бізнес-проекти", - зазначив Ключковський.

"Я навіть маю підозру певну думати про те, що ті, хто ініціює створення такої величезної кількості партій і орієнтується на норму закону про формування виборчих комісій", - сказав він.

"Ми вже це проходили на президентських виборах, де реєстрація шаленої кількості кандидатів була технологією для того, щоб контролювати виборчі комісії, і цілком можливо, що ті самі політичні сили, власне, з міркувань реваншу будуть пробувати зареєструвати якнайбільше учасників виборчого процесу з тим, щоби знову закаламутити водичку. Думаю, що з цим прийдеться ще боротися і законодавчим шляхом", - наголосив народний депутат.