Голова правління Всеукраїнської молодіжної організації. член НРУ Юрій Криворучко ще не прийняв остаточного рішення щодо свого переходу на роботу до ВРУ.
„Якщо чесно. То я ще для себе не вирішив чи буду переходити на депутатську роботу, адже є інші пропозиції”. ― сказав він.
Юрій Криворучко проте не захотів розкривати які саме пропозиції до нього надійшли.
Юрій Криворучко також вважає. що наразі навіть передчасно говорити й про його можливий перехід на роботу у ВРУ, адже „потрібно, щоб депутати, які переходять на інші роботи, юридично оформили складення з себе депутатських повноважень”.
Сьогодні значна група депутатів з фракції „Наша Україна” ― 14-15 осіб ― в тому числі і ті, хто отримав депутатський мандат за списком блоку „Наша Україна”, призначені на посади в Кабміні та голів облдержадміністарцій, в зв’язку з чим складуть з себе депутатські повноваження.
Готовність посісти посаду нардепа висловив голова регіонального фонду державного майна у Львівській області Степан Дави мука, який займає 77 позицію у виборчому списку блоку „Наша Україна”. Останньою на цьому тижні депутатський мандат отримала Єлена Бондаренко, яка у списку посідає 74 позицію.
Юрій Криворучко посідає 83 позицію.