У ДВК на Львівщині працює тільки 80% загального складу членів, — відзначив сьогодні під час прес-конференції лідер політичного об`єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич.
У зв’язку з цим, на думку Юрія Шухевича, на Львівщині існує загроза зриву виборів. За його словами у віддалених районах Львівської області ДВК працюють у ще меншому, ніж 80% складі.
За словами члена „Галицького вибору” Тараса Галича, з 1053 голів та 1053 секретарів дільничних виборчих комісій від кандидата Віктора Януковича на Львівщину прибули 30% людей. Він наголосив на тому, що у деяких районах Львівської області є такі ДВК, які досі не функціонують. Тарас Галич повідомив, що навіть у випадку неприбуття усіх членів ДВК від Віктора Януковича на Львівщину дільничні виборчі комісій розпочнуть свою роботу у день голосування.
Тарас Галич зазначив, що люди, які прибувають зі Сходу, є непідготовленими і не ознайомлені з роботою, яку повинні виконувати. „Члени ДВК можуть неправильно заповнювати виборчі бюлетені, не ставити штампи на них”, — сказав Тарас Галич.
Також ймовірність зриву виборів Юрій Шухевич пояснив заявою Віктора Януковича про те, що він не несе жодної відповідальності за тих людей, які прибудуть зі Сходу на Західну Україну. За його словами, представники Віктора Януковича можуть чинити напади на виборчі дільниці у день голосування або підпалювати скриньки з виборчими бюлетенями.
26 грудня відбудеться повторне голосування другого туру виборів Президента України