Лідер політичного об`єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич вважає, що голова Львівської ОДА Петро Олійник формує владну команду на Львівщині під впливом народного депутата України Ярослава Кендзьора.
Про це Юрій Шухевич повідомив сьогодні під час прес-конференції.
Таку думку Юрій Шухевич аргументував тим, що Петро Олійник є членом НРУ, а Ярослав Кендзьор очолює ЛКО НРУ. У зв’язку цим Петро Олійник підпорядковується Ярославу Кендзьору.
„Дуже прикро, що Петро Олійник піддається впливу Кендзьора, і що йому доводиться з такими людьми співпрацювати. Я сподіваюсь, що ставши головою ОДА, він зможе звільнитися з-під впливу Кендзьора”, — відзначив Юрій Шухевич.
За словами Юрія Шухевича, вплив Ярослава Кендзьора на Петра Олійника полягає в тому, що команда керівників виконавчої влади Львівщини формуються за поданням кандидатур на владні посади Ярославом Кендзьором. На його думку, заступниками голови Львівської ОДА та головами РДА стануть в основному члени НРУ.
На прохання журналістів назвати кандидатури на посади заступників голови Львівської ОДА , які були запропоновавані Ярославом Кендзьором та призначені Петром Олійником, Юрій Шухевич назвав заступника з питань соціальної політики Ярослава Пітка.
Він також зазначив, що Ярослав Кендзьор в душі залишився кучмістом. „Ця людина не має морального права диктувати нам, диктувати Львівщині свої умови. Він в душі яким був, таким лишився. Таким самим кучмістом”, — сказав Юрій Шухевич.
Юрій Шухевич звинуватив Ярослава Кендзьора в тому, що останній сприяв входженню у політику Тараса Чорновола. „Тараса Чорновола вивів на політичну орбіту саме Ярослав Кендзьор”, — зазначив він.