Про це інформує власкор Вголосу у Верховній Раді.

«Українська розвідка неодноразово повідомляла, що захоплення Криму – це тільки перший етап агресії з боку Росії. Це не просто війна, а війна політична. Все це потрібно Росії задля одного – відрізати Україну від Чорного моря», – сказав Сиротюк.

За його словами, атака може відбутися з Придністров’я, позиційні дії на кримському перешийку, «там вже окопалися».

«План максимум для Росії – відновлення кордонів совєцької імперії 39-го року, тобто Україна без Галичини під совєцькою окупацією», – зазначив Сиротюк.

Також він додав, що кілька останніх тижнів військові готуються до відбиття атаки агресора.

«Те, що ми готові не до кінця, теж факт. Тому потрібно вдатися до додаткових заходів. На моє переконання, необхідно негайно збільшити фінансування на переозброєння армії «бо ті гроші, що їх виділила держава, підуть лише на те, аби «нагодувати» армію. Маємо терміново переозброюватись, ми воюємо військовими зразками «з 91-го року жодних змін не відбувалося», – зауважив нардеп.

«Ми на крок нижче за Російську Федерацію, не кажучи вже про війська НАТО. Наш «Укроборонпром» – це 150 підприємств, що нині виробляють найкращі зразки озброєння у певних галузях: бронетанкова техніка, танкова техніка, система наведення, ракетно-зенітні комплекси. І ми це продаємо по всьому світі, у тому числі і в Росію. Однак до власної армії все це не доходить. Важливо припинити виконувати військові контракти з Росією і скерувати це на озброєння української армії, можливо через кредитування або лізинг», – відзначив Сиротюк.

Тому він навів класичне правило: «Хочеш миру – готуйся до війни». Маємо усвідомити – якщо ми самі не захищатимемо себе, то ніхто за нас цього не зробить».