10 жовтня Трускавецька міська організація громадянської партії «Пора» виступила із заявою про неможливість співпраці на президентських виборах із Партією регіонів. Вголос поцікавився у лідера організації Юрія Яворського  про причини появи такої заяви.

Пане Юрію, поясніть будь-ласка, чим зумовлена така заява? Керівництво «Пори» почало якісь переговори з Партією регіонів?

Минулого тижня у вкладці «Леополіс» газети «Високий Замок» вийшло інтерв’ю Петра Адамика (член Політради Львівської ОО ГП «ПОРА», голова фракції ГП «ПОРА» у Львівській міській раді - Вголос). Він сказав, що у першому турі підтримає Ющенка, а другому турі, якщо Ющенко не пройде, треба підтримати менше зло - Януковича. Ми це розцінили як підготовку грунту для переходу до відповідних дій, а тому вирішили відреагувати і наперед заявити, що це неможливо. Якщо ми притримувалися одних поглядів, то треба бути послідовними і притримуватися їх і далі.

А якщо комусь гроші обіцяють… хоча я не можу стверджувати, не знаю... Але якщо це так, то… бо взагалі тяжко зрозуміти як «Пора» може підтримувати Януковича?

Чи відомо, коли відбудеться конференція обласної організації «Пори», на якій розглянуть питання підтримки кандидатів в президенти?

Ні, не знаю. Навіть не знаю, коли відбудеться  обласна Політрада, хоч і є її членом. Поки що ніхто про це не повідомляє. Може, хоч у зв’язку із такою нашою заявою вона збереться...

А кого налаштована підтримати на цих президентських виборах Трускавцька організація "Пори"?   

Однозначно - людей з колишнього помаранчевого табору і не може бути й мови про відхилення в іншу сторону. Частина підтримує БЮТ. Зараз ще думаємо наскільки перспективний Тігіпко, але вважаємо, що він мало голосів набере.
Я особисто підтримав би Юлію Володимирівну.
 
Але Трускавецька організація «Пори» ще нікого офіційно не підтримувала?

Організація ще не визначалася. Ми просто побачили тенденцію і зробили крок на випередження.  Це була наша внутрішня ініціатива.