Кандидат у Президенти України Юрій Збітнєв готовий допомогти Віктору Ющенку у створенні нової партії, хоча б ідеологічно. Про це він заявив сьогоні на прес-конференції у Львові, коментуючи роботу виборчого штабу Віктора Януковича та Віктора Ющенка.
Помилкою штабу Віктора Ющенка Юрій Збєтнєв вважає те, що на основі блоку досі не створена політична партія. „Помилка штабу Віктора Ющенка полягає в тому, що за 4 роки вони не створили політичну партію”.
Щодо роботи виборчого штабу Віктора Януковича, то Юрій Збітнєв зазначив: „Дивлячись, скільки коштів Кабмін з бюджету виділяє на соціальні питання, інколи виникає бажання, щоб вибори були щороку. Але я вважаю, що піарівська команда, яка сьогодні обслуговує Віктора Януковича, допустила ряд помилок. Перша помилка – Україна сьогодні повинна захищати українську мову. Зараз переважною є російська мова. Також подвійне громадянство я вважаю передчасним. Це стосується питання національної безпеки. Для мене питання подвійного громадянства – це насамперед питання власності, і власності на землю. І наступна помилка – пов’язування одного з кандидатів у президенти і антиамериканської істерії”.
7-8 жовтня з візитом у Львові перебуває кандидат у Президенти України Юрій Збітнєв.