Керівництво ЛОО ВО "Свобода" вимагає від Віктора Ющенка змінити своє оточення "нашіптувачів".
Про це йдеться у "Листі українців до народного Президента", який сьогодні під час прес-конференції у Львові оприлюднили голова ЛОО ВО "Свобода" Олег Панькевич та голова ЛМО ВО "Свобода" Василь Павлюк.
Василь Павлюк повідомив, що до оточення "нашіптувачів" Віктора Ющенка належать секретар РНБО України Петро Порошенко, держсекретар України Олександр Зінченко, міністр транспорту України Євген Червоненко, віце-прем'єр-міністр з питань адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний.
"Вже сьогодні неозброєним оком бачимо, що Ваше найближче оточення, молячись до ідола на ймення Рейтинг, часом надмірно захоплюється сумнівними ритуалами пропаганди", - йдеться в листі.
"Хто, які порадники-піартехнологи нарадили Вам брати участь у московському шоу відродження імперської величі? ... Хто, врешті, "підкинув" Вам цю лукаву пропагандистську тезу про "примирення" досі не визнаних українських героїв з карателями енкаведистами?! Поки "ветерани" НКВД отримували персональні пенсії і відпочивали на курортах, вояки ОУН-УПА і їхні родини отримували кулі в потилиці і гнили в концтаборах", - зазначень в листі.
"Пане Президенте! Придивіться уважно до свого оточення. І поверніться обличчям до українців. Чи, може, це знову "не на часі"?", - йдеться в листі.
Василь Павлюк наголосив на тому, що тільки президент в праві вирішувати, хто повинен складати його оточення та чи звільняти окремих керівників. Але лідери ЛОО ВО "Свобода" зі свого боку радять Вікторові Ющенку "змінити своє оточення" або зробити так, щоб представники цього оточення діяли згідно норм Конституції та виконували виключно свої повноваження.
Прес-тайм