Віктор Ющенко дав «чітке доручення звільнити прокурора Волині Андрія Гіля».Про це сьогодні під час прес-конференції за результатами наради голів обладміністрацій з Президентом повідомив голова Волинської ОДА Володимир Бондар.

Як зазначено прес-релізі, поширеному прес-службою Волинської ОДА, на нараді губернаторів з Президентом, на закиди щодо особистісного характера конфликту Володимира Бондаря з прокурором Волинської області Андрієм Гілем, голова ОДА відповів: «Якщо прокурор грубо порушує вимоги закону, зневажає інтереси громадян і держави, сприяє поширенню корупційних зв’язків серед підлеглих, то у мене як представника виконавчої влади до нього справді особисті порахунки». Після чого він привів конкретні факты протиправних дій Волинської прокуратури, спрямованих протии держави, її земельних, водних та інших непоновлюваних ресурсів, а також громадян України.

Президент України доручив Генеральному Прокурору Святославу Піскуну ретельно вивчити викладені факти і дати їм належну організаційно-правову оцінку протягом п’яти днів.

Обком