Про це сказав керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович під час прес-конференції сьогодні.

За словами Олексія Антиповича, Віктор Ющенко досягнув електорального дна – протягом року його рейтинг знизився з 32% до 5%, а партії „Наша Україна” – з 19% до 4%.

Також соціолог відзначив, що протягом останніх місяців фіксується найбільше падіння рейтингів Партії регіонів – до 4%, а персональні рейтинги Віктора Януковича повторюють цю тенденцію.

Натомість, як розповів Олексій Антипович, продовжує зростати рейтинг Анатолія Гриценка, якого підтримують вдвічі більше львів’ян, ніж на президентських виборах, а партія „Громадянська позиція” наростила рейтинг до 3%.

Рейтинг партії „Фронт змін”, за словами Олексія Антиповича, після неуспішної другої половини минулого року, також наростила рейтинг серед львів’ян до 15%, що гарантує Фронту змін третє місце у львівському рейтингу партій.

Лідерами симпатій львів’ян, згідно з дослідженням, є ВО „Свобода”, яка завдяки Харківським угодам Януковича наростила рейтинг, проте дещо втратила у лютому – з 29 до 26%.

Друге місце, як сказав Олексій Антипович, із 19% симпатій виборців займає у Львові займає партія „Батьківщина”.

Дослідження проводилося протягом 19-28 лютого, методом формалізованого інтерв’ю було опитано 800 мешканців Львова віком від 18 років і старше.