Сьогодні, 5 серпня, під час XVIII з’їзду ВО «Свобода» у Києві затверджено список виборчого списку. Про це ЗІКу повідомила прес-служба ВО «Свобода».

До першої п’ятірки списку на позачергові вибори 30 вересня увійшли: голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок – 1, кінорежисер, лауреат Шевченківської премії Юрій Іллєнко – 2, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри прикладної лінгвістики «Львівської політехніки» Ірина Фаріон – 3, народний артист України Богдан Бенюк – 4, заступник голови ВО «Свобода» з ідеологічних питань, голова центру Національного відродження ім. С.Бандери Олександр Сич – 5. На шостій позиції опинилася всесвітньо відомий фітотерапевт Наталія Зубицька.

«Ми подаємо на реєстрацію до ЦВК ту саму Програму «Захисту українців», з якою йшли на вибори на минулих парламентських перегонах. Ми її тільки збільшили на 10 підрозділів. Зокрема, зміни стосується соціальної політики, реформування освіти, медицини та села», – повідомив Олег Тягнибок.

«Вона має називатися Програмою свободи українців. А наступ ми здійснюємо щодня», – додала Ірина Фаріон.

Від "Вголосу":

Фітотерапевт та народний цілитель Наталія Земна, вона ж Зубицька, а з дому – Ющенко раніше очолювала партію "Зелена планета", яка виборах 2006 року зайняла почесне 17 місце (із 45), здобувши підтримку 96 734 виборців.

Пані Зубицька також відома тим, що на подвірї власного будинку у Києві вирощувала коноплю. 22 серпня 2006 року у Києві в приватному будинку відомої цілительки Наталі Зубицької працівники міліції спільно з представниками санепідемстанції та Державної інспекції з контролю за лікарськими засобами знайшли 14 кілограмів марихуани.

Лідер партії "Зелена планета" академік Зубицька ще не так давно фігурувала одразу в двох кримінальних справах, одна з яких пов‘язана з наркотиками, інша – з виготовленням ліків в антисанітарних умовах