Про це В. Ющенко сьогодні заявив в ефірі радіо «Свобода».

За його словами, перша теза - це наріжна тема національного відродження. «Якщо нація цього не осмислить, якщо вона не пройде прірву внутрішньої неконсолідованої позиції, дезінтегрованої позиції, коли її легко шматувати чи то через церкву, чи то через мову, чи ще через десятки інших ознак, яких не повинно бути в сьогоднішньої консолідованої європейської нації, то ми не відбудемося як держава», - стверджує Ющенко.

Щодо другої тези, то, за словами Ющенка, країна, яка здобула національну єдність і збудувала свій лад на свободі і демократії, демонструє найвищі соціальні та економічні стандарти.

Про третю тезу В. Ющенко нічого конкретного не сказав, зазначивши, що це «та домінанта, з якою патріотичні сили йдуть до парламенту».

Крім того, Ющенко запевнив, що, у випадку проходження в парламент, у його фракції не буде «тушок». Однак він не відповів на запитання, яким чином він розраховує отримати 10% голосів на цьогорічних парламентських виборах. Замість того, щоб відповісти на це запитання, він у відповідь запитав журналістку: «А це цікаво? Скажіть, будь ласка, це цікаво?», а потім почав говорити про те, що насправді цікавим є те, що «у 36 мільйонів людей є ситуація, коли в них є вибір».