Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України № 3284-IV «Про чисельність Збройних Сил України на 2006 рік», прийнятий Верховною Радою України 22 грудня 2005 року. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Законопроект із цього питання вносився Президентом України. Проектом пропонувалося затвердити чисельність Збройних Сил України на період 2006 – 2011 років.

Закон, який надійшов на підпис, прийнято з урахуванням дискусії, що розгорнулася на пленарному засіданні парламенту. Основною причиною такого рішення послужили виступи окремих депутатів про нібито необґрунтованість прискорення скорочення Збройних Сил України, а також незабезпеченість військовослужбовців житлом, а звільнених зі служби у зв'язку зі скороченням – ще й роботою.

З пропозицією щодо затвердження чисельності Збройних Сил тільки на один рік на пленарному засіданні Верховної Ради України погодився Міністр оборони України А. Гриценко. Відповідно до Закону станом на 30 грудня 2006 року ця чисельність має становити 221 000 осіб, у тому числі 165 000 військовослужбовців, як і пропонувалося Президентом України.

Гаряча Лінія