Українська влада буде робити все можливе, щоб надалі розвивати і зберігати соціально-економічний курс України. Про це у четвер в Верховній Раді під час оприлюднення щорічного звернення до парламенту та народу України заявив Президент України Віктор Ющенко.

Ющенко зазначив, що у минулому році вперше була сформована модель соціальної економіки і забезпечене її практичне функціонування. Глава держави нагадав, що рівень доходів громадян збільшився на 20%, а соціальні стандарти – на 30%. „Я переконаний, що зазначена модель принесе нам результати, за які нам будуть вдячні наші батьки, діти та онуки”, - наголосив Президент. „Ми будемо і надалі розвивати такий соціально-економічний курс”, - додав він.

Крім цього Ющенко підкреслив, що висока соціальна планка у 2005 році була досягнута при збереженні повної макроекономічної стабільності ринку.

Ющенко також зазначив, що шлях до економічного процвітання Україна має пройти за 5-7 років, максимум – за 10. „Україна може відбутися як повноцінна держава, лише якщо зробить економічний стрибок”, – сказав Ющенко.

proUA