Президент України Віктор Ющенко поклав квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку в Парижі та відвідав церкву Святого Володимира, після чого провів зустріч з представниками української громади.

Про це повідомило офіційне Інтернет-представництво Президента України. 

Ющенко привітав українців, які живуть далеко від Батьківщини, і подякував їм за те, що вони зберігають українські традиції та мову. 

Ющенко повідомив, що вперше відвідав церкву Святого Володимира у Парижі десять років тому, коли привіз на прохання храму ікону св. Миколая та вишиті сорочки.

Розповідаючи про Україну, Ющенко висловив переконання, що "великі надії, бажання змін є запорукою проведення серйозних реформ в Україні". В.ЮЩЕНКО підкреслив, що бачить Україну в об'єднаній Європі, куди вона йде, "утверджуючи в українському житті європейські стандарти".

Президент також подякував українській діаспорі, яка "зберігає і зміцнює зв'язок між Україною та Францією". "Трагічна українська історія XX століття розкидала українців по світу, але не змогла примусити їх зректися своїх коренів", – наголосив Президент, додавши, що настав "новий час – єднання всіх українців світу". 

Ющенко підкреслив, що Україна пам'ятає про своїх дітей і хоче бачити їх у себе. "Україна чекає на вас", – сказав він.

УНІАН