Сьогодні відбувається не зміцнення, а серйозне послаблення політичних сил, що підтримували на виборах Президента України Віктора Ющенка, - таку заяву зробили учасники конференції Харківської обласної організації партії “Наша Україна” (“Реформи і Порядок”), які висловили занепокоєння процесами об'єднання демократичних сил в Україні.

“Створення нової партії на базі партій-учасниць блоку Ющенка (партії “Народний союз “Наша Україна”) та виборчої коаліції кандидата на пост Президента України Ющенка ми бачили як результат єднання ідейно близьких політичних сил”, - зазначено в заяві.

Водночас, “сьогодні процес об'єднання споріднених партій та утворення на їх основі єдиної партії підмінено створенням нової політичної партії з "чистого листа" без участі провідних партій-партнерів блоку Віктора Ющенка”, - цитує заяву УНІАН.

Харківські “нашоукраїнці” вважають, що “новостворена партія стала притулком для чималої кількості випадкових, часто ідейно чужих людей, особливо на місцях, а “перебування їх у пропрезидентській партії дискредитує Президента України та ідеали Помаранчевої революції”. “Політична нерозбірливість та всеїдність роблять партію плацдармом для реваншу. Розбудова нової партії обтяжена використанням адміністративного ресурсу, позбавлена ясного ідеологічного підгрунтя. Діалог з партнерами ведеться мовою ультиматумів”, наголошується в заяві. В результаті цього, вважають автори заяви, “відбувається не зміцнення, а серйозне послаблення політичних сил, що підтримували Ющенка”.

“ У нинішній політичній ситуації єдино правильним кроком ми вважаємо збереження партії “Наша Україна”, зміцнення партнерських відносин з партіями, що підтримують програму Президента та уряду. Вважаємо, що партія “Наша Україна” повинна запропонувати суспільству виразну політичну позицію, спрямовану на продовження демократичних перетворень в державі”, наголосили у своїй заяві учасники конференції.

І-Репортер