Президент України Віктор Ющенко підписав указ про призначення позачергових парламентських виборів на 24 червня 2007 року.

Раніше, Президент України, який підписав 2 квітня указ про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових виборів на 27 травня, визнав, що проведення виборів доведеться відкласти.

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович переконаний, що після політичної кризи Україна стане демократичнішою державою, незалежно від результатів переговорів між сторонами конфлікту.

Представники коаліції, опозиції, Кабінету міністрів і Секретаріату Президента завтра продовжать консультації стосовно виходу з політичної кризи, повідомила координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко і один з лідерів блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов прогнозують безрезультатність ведення переговорів про можливе вирішення політичної кризи.

Віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник вважає ультимативними вимоги Президента Віктора Ющенка до коаліції для призупинення указу про розпуск Верховної Ради.