Президент України Віктор Ющенко не прийняв відставку віце-прем’єр-міністра Романа Безсмертного. Про це повідомила прес-секретар Глави держави Ірина Геращенко.

За її словами, напередодні візиту до Японії Президент мав тривалу розмову з Романом Безсмертним, у ході якої віце-прем’єр поінформував главу держави про ті кроки, які сьогодні здійснює уряд з інформування населення щодо адміністративної реформи.

За словами Геращенко, Віктор Ющенко висловив переконання, що адміністративна реформа потрібна Україні і зауважив, що Кабінет Міністрів і Роман Безсмертний як куратор цієї реформи мають докладати більше зусиль та активніше працювати над проведенням роз’яснювальної роботи серед громадян України щодо мети адмінреформи та шляхів її реалізації.

Президент підкреслив, що українська громада повинна мати повну інформацію щодо цілей адміністративної реформи, і тоді не виникатиме жодних непорозумінь.

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр з адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний заявив про намір подати у відставку. Про це віце-прем’єр заявив 17 липня на зустрічі з мешканцями Київської області, де обговорювалося впровадження адміністративно-територіальної реформи. Причини відставки Безсмертний не назвав.

proUA