Сьогодні у Червонограді зібралось близько 20 тис. чоловік на мітинг з нагоди Дня шахтаря, участь у якому прийняв Президент України Віктор Ющенко.

Президент Ющенко привітав всіх присутніх зі святом. У виступі він відзначив, що День шахтаря – це свято цієї України, оскільки вугільна галузь важлива для країни.

Ющенко наголосив, що щороку фінансування вугільної галузі збільшується на 30-35%, середня зарплата по галузі становить понад 2 тис. грн., середня пенсії – понад 940 грн. Але наразі залишається ще багато проблем. Так, щороку багато шахт закривається, а нові – відкриваються рідко. Президент пообіцяв, що керівництво країни надалі збільшуватиме увагу до вирішення проблем вугільної галузі.

"Переконаний, що ми піднімемо цю галузь", – сказав він.

Як повідомляло агентство, сьогодні президент України Віктор Ющенко перебуває з робочою поїздкою у Львівській та Волинській областях.

Віктор Ющенко взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня шахтаря у містах Нововолинськ (Волинська область) та Червоноград (Львівська область). У Червонограді Президент також поспілкується з шахтарською сімейною династією Акімових.

У поїздці В.Ющенка супроводжує заступник глави Секретаріату Президента України Віктор Бондар. Голова Львівської ОДА Петро Олійник та голова Львівської облради Мирослав Сеник.

Виступ президента Ющенка у Червонограді тривав понад 20 хвилин.

Президент Ющенко також вручив державні нагороди шахтарям Львівщини з нагоди їх професійного свята.