Голова Комітету Верховної Ради з боротьби з організованою злочинністю й корупцією Володимир Стретович вважає, що Президент Віктор Ющенко перебуває в інформаційній блокаді. Про це Стретович повідомив в інтерв'ю газеті "День".

"Я в цьому абсолютно переконаний. Він одержує однобічну інформацію", - сказав Стретович.

Депутат заявив, що багато дій нової влади викликають побоювання, що влада багато в чому не виконує обіцянок, даних людям під час масових акцій на підтримку Ющенка в 2004 році.

На його думку, у проблемах, що склалися в державі винне оточення Президента.

"Свита грає короля", - зазначив депутат.

Зі слів Стретовича, самі представники влади часто не розуміють його критики.
"Мені відповідають: Володя, ми ж свої, чого ти починаєш... Розумієте? Тобто виходить, що своїх треба ловити за руку й приводити... І про це я хочу повідомити Президентові", - сказав депутат.

Однак, зі слів Стретовича, поки що йому, незважаючи на всі спроби, не вдалося зустрітися з Ющенком, щоб повідомити цю інформацію.

"На жаль, нині потрапити до Президента здається нереальним. Один раз якось потрапив. Потім кілька таких "прочуханів" було зроблено! Потім, схоже, пішла команда когось із оточення - "не пущать", - сказав Стретович.

Стретович також повідомив, що мав намір зустрітися з Ющенком, щоб обговорити пропозицію генерального прокурора Святослава Піскуна про призначення його своїм першим заступником, однак і ця зустріч не відбулася в призначений час.

ІА „Гаряча лінія”