Вже з першого травня цього року може зрости тариф на електроенергію.

Про це повідомляє видання Главком. Сьогодні для всіх споживачів електрики (населення) встановлено єдиний тариф - 1,68 грн за кВТ.

Однак вже з 1-го травня тариф може зрости до 3 грн. 40 коп. за один кВт енергії для тих споживачів, які споживають на місяць понад 300-500 кВт електроенергії. Нове диференційоване підвищення ціни за електрику торкнеться насамперед тих споживачів, що мають опалення на електриці, а також мешканців великих квартир та будинків. Тож ті, хто споживає електрику у великих об'ємах, може платити за неї удвічі більше за використані понад норму кіловати.

Нагадаємо, що на початку минулого тижня депутати Верховної Ради не підтримали проект повернення до соціального тарифу, коли за перші 100 кіловат спожитої електрики населення платило по 90 коп. за кіловат. За проект «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт/год» і введення річного мораторію на підвищення тарифів на енергоносії проголосувало всього 174 депутати.

Читайте також...