З 1 липня у Тернополі дорожчає проїзд, зростають тарифи на холодну та гарячу воду. А незабаром городянам слід очікувати підвищення на 30% платні за житлово-комунальні послуги.

Питання зміни тарифів обговорювалось з мешканцям обласного центру на громадських слуханнях. І от 23 червня виконавчий комітет Тернопільської міської ради вирішив підняти тарифи на комунальні послуги. Річ у тім, що якщо в минулі роки питання затвердження тарифів розглядала облдержадміністрація, то сьогодні, відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги", це перейшло до компетенції органів місцевого самоврядування.

Сьогодні в Тернополі експлуатується 1тисяча 154 житлові будинки, що є комунальною власністю, і 99 будинків - житлово-будівельних кооперативів. “Тарифи за квартплату не змінювались з минулого року, хоча вже у цьому році зросла мінімальна зарплатня, ціни на паливно-мастильні та будівельні матеріали, водночас лише зарплата займає 60% обсягу нинішнії тарифів”,-- розповіла начальник планового відділу департаменту житлово-комунального господарства Надія Кравець.

Прес-Тайм