Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

7 листопада о 18:30 у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра українського фільму «Стрімголов»,  створеного за підтримки Держкіно.

З 9 листопада стрічка виходить у широкий кінотеатральний прокат. Це повнометражний режисерський дебют Марини Степанської, що вже має вражаючу міжнародну фестивальну історію. Світова прем’єра фільму «Стрімголов» відбулася на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в рамках конкурсної програми «Із Заходу на Схід», - ідеться в повідомленні. 

«Стрімголов» – психологічна драма про події у Києві в наш час. Це історія ірраціонального кохання двох людей під час великих змін у країні. Антон - 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, – повертається додому після кількарічного навчання у Швейцарії і п’ятьох місяців, проведених в психоневрологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає «зима, що нас змінила» 2013-14 років. Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність друзів, колишніх звичок і справи всього життя – музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися у нову реальність. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, що, як і він, намагається знайти своє місце в житті. Катя – одна з тисяч дівчат, які винаймають мікрокімнатки в кам’яних джунглях Троєщини, – за два дні має їхати до Берліна зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.

Фільм «Стрімголов» став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно та отримав 100% фінансування розміром 10 мільйонів гривень.