Про це заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом та громадськістю Сергій Полуциган під час Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом повідомив, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, сьогодні із території Дніпропетровської області військовими комісаріатами було призвано більше 10 тисяч військовозобов’язаних.

Він також додав, що настрій у людей спрямований на те, щоб захищати свою батьківщину, оскільки така кількість призваних є однією із найбільших серед областей України.

«Я для себе відмітив те, що люди розуміють для чого вони йдуть до війська. У нас була дуже велика кількість добровольців, які самостійно прибували у військові комісаріати та висловлювали прохання призвати їх до лав Збройних сил», – зазначив Полуциган.

Як повідомив начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віталій Задорожній, особливості проведення мобілізації у Дніпропетровській області пов’язані із тим, що на сьогоднішній день ця область має ключове значення в питаннях недопущення осередків тероризму вглиб держави.

Натомість із території Львівської області, за словами заступника військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Львівського обласного військового комісаріату Бориса Андрєєва, було призвано на військову службу за мобілізацією близько 5 тисяч осіб.

«Ми не набираємо абияк до лав військових сил та інших військових формувань. Тут  питання не у тому,  хто більше, а хто менше, питання в іншому – у виконанні та якості виконанні тих завдань, які перед нами поставлені», – зазначив Сергій Полуциган.